همکاران بین الملل

 

صنعت تأسیسات ساختمان شامل سیستم‌ها و محصولات مختلفی است که هر کدام به نوبه‌ی خود نقشی با اهمیت در عملکرد صحیح و طولانی مدت یک ساختمان دارد. گروه صنایع BTS در جهت تکمیل سبد کالایی خود و ارائه بسته کاملی به نیازهای مخاطبان ، همکاری با شرکت‌های خارجی را با هدف تدارک کالای با کیفیت در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت‌های زیر اشاره کرد:

شرکت REMS یکی از شرکت‌های پیشرو و معتبر در زمینه طراحی و ساخت ابزارآلات مورد نیاز صنعت لوله کشی، آبرسانی و سیستم‌های بهداشتی می‌باشد. این ابزارها شامل مجموعه متنوعی از ابزارهای دستی و ابزارهای برقی هستند. این شرکت در سال 1909 تأسیس گردیده و دارای تجربه‌ای بیش از یک قرن است. کاتالوگ جامع این شرکت را می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید.
www.rems.de 

گروه صنایع BTS جهت اجرای سیستم‌های تأسیساتی منطبق با اتصالات و لوله‌های چند لایه ساخت خود، پرس‌های برقی و شارژی و سایر محصولات منتخب این شرکت را تأمین نموده و در اختیار مصرف کنندگان محصولات خود قرار می‌دهد.


شرکت مگناپلاست به عنوان بخشی از یک هولدینگ آلمانی در سال 1989 میلادی در کشور لهستان تأسیس شده است که به صورت تخصصی بر روی تولید لوله‌های پوشفیت فاضلابی فعالیت می‌کند. این شرکت به دلیل استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و همچنین به‌کارگیری تیم متخصص و فنی بسیار مجرب، توانسته محصولات با کیفیت بسیار بالا را به مشتریان خود ارائه نموده و به عنوان یک شرکت پیشتاز در زمینه تولید لوله و اتصالات فاضلابی فعالیت نماید.
دامنه محصولات تولیدی شرکت مگناپلاست بسیار وسیع بوده و شامل محصولات زیر می‌شود:
HTplus: سیستم پوشفیت فاضلاب داخلی تولید شده از پلی‌پروپیلن
Ultra dB: سیستم پوشفیت مدرن و بی صدا، ویژه لوله‌کشی فاضلاب داخل ساختمان و آب باران برای ساختمان‌های بلند
Skolan dB: سیستم پوشفیت کم صدا، ویژه لوله‌کشی فاضلاب داخل ساختمان
KG: سیستم پوشفیت فاضلاب خارجی از جنس PVC
SC: سیستم منهول‌های فاضلابی
MagnaCor: سیستم لوله‌های دولایه شیاردار ویژه لوله‌کشی فاضلاب خارجی
در کنار سیستم آبرسانی، سیستم فاضلاب ساختمان‌ها نیز یکی از بخش‌های مهم تأسیسات ساختمان بشمار می‌رود. گروه صنایع BTS جهت رفاه مشتریان در خصوص تأمین کالای باکیفیت، نمایندگی انحصاری شرکت تخصصی مگناپلاست در ایران را اخذ کرده و سیستم فاضلابی را به سبد محصولات خود اضافه کرده است.